Rekrutacja do Przedszkola i Żłobka DOMINO

Trwają zapisy do Przedszkola i Żłobka Domino.

Wybór przedszkola lub żłobka na pewno nie jest łatwy, jednakże od Państwa decyzji zależy, w jakim otoczeniu dziecko spędzi pierwsze lata swojego życia. 

Domino powstało z myślą, o dzieciach i dla dzieci. Tu dzieci czują się bezpieczne, szanowane i najważniejsze.

Stworzyliśmy miejsce, w którym panuje rodzinna i przyjazna atmosfera oraz, w którym dzieci mogą rozwijać swoją naturalną ciekawość i ukryte talenty. 

Wszystko to jest możliwe dzięki  zespołowi wspaniałych ludzi, dla których praca z dziećmi to pasja i powołanie. Ten zgrany i doświadczony zespół osób, złożony z: nauczycieli, opiekunek, psychologów, logopedy i fizjoterapeuty oraz lekarza pediatry, dba o zdrowie i życie dzieci, o ich edukację, rozrywkę i wypoczynek.

W tych trudnych czasach pandemii, gdzie zdrowie i życie nas wszystkich jest zagrożone, wiemy, jak ważna jest troskliwa opieka i jak potrzebny jest bliski i bezpośredni kontakt z lekarzem. Dzieci w Żłobku i Przedszkolu Domino są pod stałym nadzorem pediatrycznym, sprawowanym osobiście przez dr n. med. Bożenę Marek-Michalską. 

Rodzice naszych wychowanków darzą nas zaufaniem i są spokojni o swoje pociechy, zostawiając je nam pod opieką.

Czas w Dominie, wypełniony zajęciami, zabawą i atrakcjami, szybko płynie. Uczymy dzieci czerpania radości z każdego dnia i wspieramy je w pokonywaniu trudności, tak by w przyszłości były odporne na stres i śmiało kroczyły przez kolejne etapy swojej drogi życiowej. 

Zapraszamy Państwa wraz z dzieckiem do odwiedzenia naszej placówki!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 60102865 lub prosimy wypełnić poniższy formularz:

Wysyłając powyższy formularz, oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów rekrutacji.