Rekrutacja do Przedszkola i Żłobka DOMINO

Trwają zapisy do Przedszkola i Żłobka Domino.

Wybór przedszkola lub żłobka na pewno nie jest łatwy, jednakże od Państwa decyzji zależy, w jakim otoczeniu dziecko spędzi pierwsze lata swojego życia. 

Domino powstało z myślą, o dzieciach i dla dzieci. Tu dzieci czują się bezpieczne, szanowane i najważniejsze.

Stworzyliśmy miejsce, w którym panuje rodzinna i przyjazna atmosfera oraz, w którym dzieci mogą rozwijać swoją naturalną ciekawość i ukryte talenty. 

Wszystko to jest możliwe dzięki  zespołowi wspaniałych ludzi, dla których praca z dziećmi to pasja i powołanie. Ten zgrany i doświadczony zespół osób, złożony z: nauczycielek, opiekunek, psycholożek, logopedki i fizjoterapeutki, dba o zdrowie i prawidłowy rozwój dzieci, o ich edukację, rozrywkę i wypoczynek.

Rodzice dzieci uczęszczających do Domina, szczególnie cenią sobie stałą bezpłatną opiekę sprawowaną przez dr n. med. Bożenę Marek-Michalską – specjalistkę pediatrii. Dzieci mogą liczyć na szybką pomoc lekarską w razie zachorowania w czasie pobytu w żłobku lub przedszkolu, jak również poza godzinami pracy placówki. Bardzo cenna jest dla rodziców możliwość uzyskania konsultacji telefonicznych, potrzebnej recepty na leki, czy w razie konieczności zwolnienia lekarskiego. 

Rodzice naszych wychowanków darzą nas zaufaniem i są spokojni o swoje pociechy, zostawiając je  pod naszą opieką.

Czas w Dominie, wypełniony zajęciami, zabawą i atrakcjami, szybko płynie. Uczymy dzieci czerpania radości z każdego dnia i wspieramy je w pokonywaniu trudności, tak by w przyszłości były odporne na stres i śmiało kroczyły przez kolejne etapy swojej drogi życiowej. 

Zapraszamy Państwa wraz z dzieckiem do odwiedzenia naszej placówki!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 601502865 lub prosimy wypełnić poniższy formularz:

Wysyłając powyższy formularz, oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów rekrutacji.