Oferta żłobka

Oferta żłobka

opieka

Opieka

Niepubliczny Żłobek domino sprawuje opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia w godzinach od 7.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku.

Dzieci przebywają w małych grupach liczących od 12 do 16 osób. Opiekę nad dziećmi sprawują osoby, które posiadają wysokie kwalifikacje oraz rozumieją potrzeby małego dziecka. Nad zdrowiem i bezpieczeństwem dzieci stale czuwa lekarz pediatra.

Opieka w naszym żłobku to nie tylko właściwa pielęgnacja, zdrowe żywienie, spacery i odpoczynek. To również organizowanie  różnych zajęć i atrakcji, by czas w żłobku mijał dzieciom radośnie i przyjemnie.

opieka
Adam1
mały kucharz

Posiłki

Dużą wagę przywiązujemy do zdrowego i higienicznego żywienia dzieci. Uwzględniamy upodobania dzieci, wskazania rodziców, jak również realizujemy zalecane diety eliminacyjne. Posiłki przygotowywane są przez sprawdzoną firmę cateringową, która specjalizuje się w gotowaniu dla żłobków i przedszkoli. Jedzenie jest smaczne, zdrowe i zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. 

Od najmłodszych lat uczymy dzieci samodzielnego spożywania posiłków i zasad zdrowego żywienia.

mały kucharz
zdrowy posiłek
plac zabaw

Ruch na świeżym powietrzu

Codzienne spacery i zabawy na swieżym powietrzu to ulubione przez dzieci zajęcia. To sposób na zdrowe spędzanie czasu. Sprzyja temu korzystna lokalizacja żłobka w zielonej dzielnicy, z dala od spalin i hałasu ulicznego. Nasze wieloosobowe wygodne wózki spacerowe znane są przez okolicznych mieszkańców. Starsze dzieci uwielbiają zabawy w piaskownicy i bieganie po bezpiecznym placu zabaw.

plac zabaw
spacery
wypoczynek

Wypoczynek

Czas na relaks i wypoczynek jest bardzo ważny w codziennym planie dnia żłobka. Przy cichych dźwiękach kołysanek dzieci zasypiają na swoich leżaczkach, by zregenerować swoje siły na drugą część dnia.

wypoczynek

Edukacja

Edukacja w żłobku to przede wszystkim uczenie samodzielności, poznawanie otaczającego świata i rozwijanie swoich umiejętności społecznych. Stworzenie dzieciom warunków w żłobku łączących zabawę z nauką dają bardzo dobre rezultaty. Dzieci kończące żłobek są lepiej przygotowane do rozpoczęcia edukacji w przedszkolu. Są odważniejsze, bardziej otwarte i szybciej nawiązują kontakty z rówieśnikami.

pacynka

Angielski

Czyż nie prościej wypowiedzieć blue zamiast niebieski, car zamiast samochód, czy orange zamiast pomarańcza

Naukę angielskiego poprzez ruch i śpiew, dzieci traktują jak zabawę i spotkanie ze swoją ulubioną pacynką. Natomiast my dorośli wiemy, że słuchanie nowych słów w tym wieku zaprocentuje łatwością przyswajania języka w latach późniejszych.

pacynka
play
plastyka żłobek

Plastyka

Plastyka w żłobku to przede wszystkim zabawa w kolory i kształty. To rozwijanie umiejętności manualnych, spostrzegawczości i  kreatywności. Pozwalamy dzieciom rysować kredkami flamastrami, malować rączkami, bawić się różnymi masami plastycznymi i formować nowe,  dziwne kształty. 

plastyka żłobek
plastelina
pianino żłobek

Rytmika i muzyka

Rytmika to poznawanie dźwięków, instrumentów muzycznych i nauka piosenek oraz ruch w rytm ulubionych melodii. 

pianino żłobek