O poradni

O poradni

poradnia

Poradnia Pediatryczna dr n. med. Bożeny Marek-Michalskiej znajduje się w Katowicach przy ul. Kossak-Szczuckiej 36 i jest częścią kompleksu złożonego z poradni, żłobka i przedszkola.

W poradni przyjmowane są dzieci zdrowe oraz chore i dla ich bezpieczeństwa utworzono dwie osobne poczekalnie, do których prowadzą osobne wejścia.

Dwa gabinety lekarskie i gabinet zabiegowy z pracownią usg podnoszą standard usług medycznych.

Zakres usług obejmuje: udzielanie porad lekarskich w gabinecie i w domu pacjenta, badania bilansowe, szczepienia ochronne, badania ultrasonograficzne jamy brzusznej, stawów biodrowych i badania przezciemiączkowe.

Usługi medyczne są odpłatne wg obowiązującego cennika. Dzieci uczęszczające do Żłobka i Przedszkola Domino korzystają z usług nieodpłatnie.

Poradnia czynna jest codziennie zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych.

 Od kilku lat porad lekarskich w poradni udziela również  lekarz pediatra Ilona Hajdas-Kudela

Pani doktor jest absolwentką wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Pierwsze kroki zawodowe stawiała w Klinice Pediatrii w Katowicach-Załężu oraz w Poradni Pediatrycznej w Katowicach przy ulicy Kotlarza. Specjalizację z pediatrii zdaną z wyróżnieniem uzyskała w 1995 roku. Oprócz udzielania porad lekarskich w poradni, pani doktor Ilona Hajdas-Kudela realizuje również pediatryczne wizyty w domu pacjenta. 

W swojej praktyce lekarskiej zwraca szczególną uwagę na prawidłowe żywienie oraz profilaktykę i leczenie chorób dziecięcych. Stale doskonali i poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności, uczestnicząc aktywnie w szkoleniach, warsztatach i konferencjach pediatrycznych. Jest zwolenniczką szczepień ochronnych. Dzięki swojej osobowości i zaangażowaniu jest lubiana przez dzieci i ceniona przez rodziców.